Детально про вакцинацію проти СОVID-19

Наразі триває перший етап вакцинації проти СОVID-19, під час якого, проводиться вакцинація медиків, які мають критичний ризик зараження. Разом із цим 11 березня 2021 року наказом Міністерства охорони здоров»я з метою зниження ризиків невикористання вакцини та популяризації імунізації проти коронавірусної хвороби внесені зміни до Дорожньої карти з вакцинації , які дозволяють використовувати залишки вакцин для щеплення керівників органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, учасників бойових дій, лідерів та представників релігійних організацій. Отже, запрошуємо для проведення вакцинальної сесії публічних та громадських діячів.

УВАГА! Черговий виїзд мобільної бригади з проведення вакцинації відбудеться 18.03.2021 року, об 11 годині, поліклініка, 3-й поверх, кабінет 319.

Також інформуємо, що відповідно до затвердженої Дорожньої карти з впровадження вакцини проти СОVID-19, існує 4 етапи проведення вакцинації проти коронавірусної хвороби. Протягом кожного етапу буде проводитись вакцинація цільових груп населення відповідно до групи ризику по інфікуванню СОVID-19. Зараз, як зазначено вище, триває перший етап вакцинації: щеплення проводиться особам з критичним ризиком інфікування ( медичні працівники, які надають стаціонарну допомогу хворим на СОVID-19, люди в інтернатних закладах, будинках для людей похилого віку та персонал таких закладів).

Упродовж ІІ етапу, який почнеться незабаром, щеплення отримають особи з надзвичайно високим ризиком інфікування – медичні працівники, які надають допомогу іншим хворим, включаючи первинну медичну допомогу, люди віком від 80 років та старші.
На ІІІ етапі будуть вакциновані особи із високим ризиком інфікування та розвитку коронавірусної хвороби COVID-19: люди похилого віку (65 років і старше), включаючи осіб із супутніми захворюваннями, які знаходяться у групі ризику, щодо розвитку ускладнень та настання смерті в зв’язку із захворюванням на коронавірусну хворобу COVID-19 та особи, які виконують функції із підтримки безпеки та життєдіяльності держави: працівники критично важливих структур державної безпеки, включаючи Державну службу України з надзвичайних ситуацій, Національну поліцію України, Національну гвардію України, Службу безпеки України, Державну прикордонну службу України, військовослужбовців Збройних Сил України, Міністерство внутрішніх справ України, а також вчителі та працівники сфери освіти.

Протягом ІV етапу будуть вакцинуватись люди із підвищеним ризиком інфікування та розвитку коронавірусної хвороби COVID-19, а саме, люди віком від 60 до 64 років та дорослі (віком від 18 до 59 років) із супутніми захворюваннями, які знаходяться у групі ризику, щодо розвитку ускладнень та настання смерті в зв’язку із захворюванням на коронавірусну хворобу COVID-19,у яких діагностовано захворювання ендокринної системи, серцево-судинні захворювання, хронічні захворювання дихальних шляхів, хронічні захворювання нервової системи, хронічні захворювання сечовидільної системи, онкологічні захворювання, хронічні захворювання органів кровотворення та крові), а також інші категорї населення та професійні групи, які знаходяться у групі ризику, щодо інфікування коронавірусною хворобою COVID-19 та особи, які перебувають в місцях обмеження волі та/або слідчих ізоляторах та працівники місць обмеження волі та/або слідчих ізоляторів.

Адміністрація КНП « ЦПМСД Любешівської селищної ради»